سایت Kerio Maker

3.7/5 - (6 امتیاز)

در حال حاضر سایت کریو میکر  یا همان سایت Kerio Maker فیلتر شده است و شما تنها با فیلتر شکن فعال میتوانید به این سایت دسترسی داشته باشید چناچه میخواهید اشتراک جدید تهیه کنید میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید و وارد صفحه چت آنلاین سایت ما شوید و یک اکانت جدید تهیه کنید.

نکته کلیدی: خرید اکانت کریو میکر برای اندروید فعلا توسط کریو میکر ارائه نمی شود و فقط توسط هامان سرور به فروش می رود که از لینک زیر میتوانید خرید خود را انجام دهید. پشتیبانی کریو میکر فعلا ارائه نمی کند و شما میتوانید از پشتیبانی هامان سرور در همین صفحه بعداز خرید استفاده کنید.

برای خرید اکانت جدید کلیک کنید

مزیت های تهیه سرویس جدید از هامان سرور:

  1. پشتیبانی ۲۴ ساعته ( و تضمین پشتیبانی زیر ۵ دقیقه)
  2. چندین سرور مختلف از کشور های مختلف
  3. پینگ بسیار خوب برای بازی
  4. مناسب برای ترید

شما اگر برای تمدید kerio maker میخواهید اقدام کنید ولی در حال حاضر فیلترشکن فعالی ندارید میتوانید از هامان سرور اشتراک تهیه کنید.همچنین در حال حاضر آدرس جدید سایت کریو میکر بدون فیلتر شکن وجود ندارد و شما تنها راهی که دارید خرید اشتراک از هامان سرور است که سریع به شما تحویل داده شود.

وی پی ان کریو میکر در حال حاضر و قبلا نیز سیستم دهی خوبی داشته است ولی ظاهرا کمی کیفیت آن افت پیدا کرده است! و شما با تهیه سرویس از هامان سرور میتوانید سرویس های پر قدرت را تجربه کنید.

هامان سرور روی چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می شود؟

  • اندروید
  • آیفون
  • ویندوز و مک
  • تلویزیون های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *